Рівні знання французької мови

...

Рівень знання французької відповідає директивам Загальноєвропейських стандартів володіння мовою. Вміння користуватися іноземною мовою вимірюється за шестирівневою шкалою знання французької рівні від А1 для початківців до С2. Ця система та її шкала розвитку є широко визнаним стандартом у Європі, а й у світі. Нижче наведено опис на  що має бути здатний учень на кожному етапі прогресу.

 

Рівні французької мови

 

Початкові рівні

 

- (А1) Новачок

Це початковий рівень французької мови, де ти можеш спілкуватися, використовуючи знайомі повсякденні вирази та найпростіші фрази. Ти здатний представитися іншим, а також ставити прості питання про особисті дані та відповідати на них.

- (A2) Продовжуючий новачок

На цьому рівень французької мови студент спілкується, використовуючи популярні висловлювання у повсякденних ситуаціях. Ти взаємодієш за допомогою простого та прямого обміну інформацією та можеш описувати навколишні предмети та речі, які тобі потрібні.

 

Базові рівні

 

- (B1) Учень із середніми знаннями

Студент  здатний розуміти інформацію з знайомих тем французькою мовою. Ти можеш спілкуватися у більшості ситуацій під час подорожі франкомовним регіоном. Ти вмієш писати прості зв'язкові тексти на знайомі теми французькою.

- (B2) Студент зі знаннями вище середнього

На цьому етапі можеш розуміти основні ідеї складних текстів. Ти здатний вільно взаємодіяти та легко спілкуватися французькою мовою. А також писати чіткі, докладні тексти на широке коло тем і висловлювати свою думку.

 

Професійні рівні

 

- (C1) Розширений користувач

Тут ти розумієш широкий спектр довгих та складних текстів. Ти можеш вільно і спонтанно взаємодіяти та висловлювати свої думки французькою, а також гнучко та ефективно використовувати мову в соціальних, академічних та професійних ситуаціях.

- (С2) Професіонал

Ти можеш легко розуміти практично все, що чуєш і читаєш французькою мовою. Ти здатен вільно та спонтанно висловлювати свої думки у складних ситуаціях.

 

Приєднуйся до курсу французької мови Oratorica, щоб досягти професійного рівня французької мови.

 


Дата публікації: 03/05/2024 16:14
Дата перевидання: 03/05/2024 16:14
Автор: Oratorica
Tori Hello
Перевір свій рівень англійської на безкоштовному тестуванні

Познайомимось, визначимо рівень володіння мовою та покажемо, як проходить навчання

Розповімо як
проходять заняття

🎓 Розповімо про навчання, викладачів, графік та оплату

👩‍🏫 Призначимо безкоштовний пробний урок

З питань корпоративного навчання зв’яжіться з нами по email

direktor@oratorica.com.ua
contacte
free call